Hizmetler

Hizmetler

Altyapı ve entegre endüstri projelerinde garantili sonuçlar için anahtar teslimi EPC (mühendislik, tedarik ve yapım) hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca bu türden projeler için İşletme & Bakım ile İyileştirme & Optimizasyon hizmetleri de sağlamaktayız. Hizmetler öncelikle şirket içindeki oldukça tecrübeli endüstri profesyonellerinden oluşan, en son ve özellikli teknolojileri, teknik bilgiyi kullanan ve kaliteye duydukları tutku ile hareket eden ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır. Entegre yaklaşımımız her bir projenin gereksinimlerine uyarlanan daha hızlı ve uygun maliyetli sonuçlar sağlamaktadır.

EPC PROJE DÖNGÜSÜ
Fizibilite Tasarım & Mühendislik Tedarik İnşaat Montaj Garanti Ömür Döngüsü
Fizibilite & Planlama
Proje Yönetimi
Tasarım & Mühendislik
Tedarik
İmalat
İnşaat
İşletmeye Alma & Başlatma
İşletim & Bakım
İyileştirme & Optimizasyon

Fizibilite & Planlama


Yatırımcıların tek yapması gereken yatırım yapmak istedikleri saha ve fizibilite çalışmalarına esas teşkil edecek anahtar bilgileri sunmaktır. Konsept Tasarım, Keşif, Fizibilite Çalışmaları, Süreç Simülasyonu, Kapsam Tanımı ve Teknoloji/Lisans Değerlendirmesi dahil olmak üzere geri kalan her şeyi biz halledeceğiz.

Proje Yönetimi


Kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahip kendini işine adamış ekiplerimiz, en karmaşık projeleri sözleşme ile belirlenen parametreler çerçevesinde teslim edilmesini sağlamaktadır. Disiplinle çalışan ekiplerimiz, EPC projelerinin tüm gerekli unsurlarını kusursuz bir şekilde koordine etmektedir.

Tasarım & Mühendislik


Grup şirketimiz PROKON Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş (Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve proje tasarım şirketlerinden biri) ile ortaklığımız sorunların daha hızlı çözümlenmesini ve çözümlerin daha hızlı uygulanmasını sağlayarak yüklenici ve proje tasarımcısı arasındaki gelenekselleşen anlaşmazlığı asgariye indirmektedir. Mimarinin yanı sıra tüm mühendislik disiplinlerini ‚Äìinşaat, çelik, mekanik ve elektrik ‚Äì bünyemizde bulundurmaktayız.

Tedarik


Yerleşik tedarik ekibimiz, EPC projelerde ekipman ve malzeme ihtiyaçlarını hızlıca ve kaliteli olarak karşılamamıza imkan tanımaktadır. Tedarik süreçlerimiz güvenilir ve zamanında teslimat doğrultusunda optimize edilmektedir. Lojistik ve malzeme yönetimi de tedarik süreçlerimizin bir parçasıdır.

İmalat


Uluslararası standarttaki imalat tesisimiz ağır sanayi için yıllık 18,000 ton çelik yapı ve özellikli mekanik ekipman üretim kapasitesine sahiptir. ASME sertifikası ile “U” ve “S” damgalı basınçlı kaplar üretilebilmektedir. Bu daha güvenilir teslimat programlarına ve garantili kaliteye imk√¢n tanımaktadır. Ayrıca proje kapsamındaki ve iş programındaki herhangi bir değişikliği karşılamak için de daha fazla esneklik sunmaktadır.

İnşaat


Dünya çapında tecrübeye sahip inşaat ekiplerimiz zamanında ve bütçeye uygun yüksek kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Tüm projelerimizde Saha Mobilizasyonu ve Demobilizasyonu, Altyüklenici Yönetimi, İş Gücü Tedariki, Personel Eğitimi, Kalite Kontrol, İş Sağlığı & Güvenliği gibi konular süreçlerimizin bir parçasıdır.

İşletmeye Alma & Başlatma

Başarılı İşletmeye Alma, Mühendislik Desteği, Başlangıç Üretimi, Emre Amadelik, Ön İşletmeye Alma, Sistem Kontrolleri, Devir ve Validasyon faaliyetleri konusunda tecrübeye, bilgiye ve etkili koordinasyon yetisine sahibiz.

İşletim & Bakım


Güçlü kurum-içi mühendislik ekiplerimiz yatırımınızı başarılı bir şekilde işletmek, sürdürmek ve korumak için Tesis Yönetimi, Operasyonel Hazır Bulunma, Tesis Mühendisliği, Tesis İşletimi & Bakımı, Devir ve Kesintiler & Kapatmalar dahil olmak üzere tüm gerekli hizmetleri sunmaktadır.

İyileştirme & Optimizasyon


Varlık Performans İyileştirmesi projelerin karlılığını artırmak için elzem bir bileşendir. Tesis performansını azamiye çıkarmak, enerji tasarrufu ve diğer giderlerden tasarruf yapmak ya da verimi artırmak için çalışmalar ve testler gerçekleştirmekte ve bunların ardından uygun maliyet etkin çözümleri önerebilmekte ve uygulayabilmekteyiz.